Изяви 2013

Изяви-2013

РЕВЮ – СПЕКТАКЪЛ ПОД НАСЛОВ

„ПАРАД НА ПРОФЕСИИТЕ“, ПРОВЕДЕНО НА 28.05.2013г. В ЦЕНТЪРА НА БЛАГОЕВГРАД

Учениците от направления „Фризьорство“ и „Готварство“ показаха завидни умения пред Благоевградската общественост.

DSC03938 DSC03939

DSC03976

DSC03973

DSC03982

DSC04058

DSC04054

DSC03946

DSC04048

25 март – Ден на търпението

Ученици от училището се включиха доброволно в инициативата „Бъди търпелив, направи добро!“

Учениците от направление „Готварство“, заедно с г-жа Маеркова и г-жа Милетиева приготвиха сладки за благотворителна инициатива.

25.03_9 25.03_6

25.03_1 25.03_2

25.03_3 25.03_4

Учениците от 11 клас направление „Фризьорство“ направиха прически на децата от Дома за деца лишени от родителски грижи – Благоевград.

25.03_7

Учениците от 11 клас направление „Готварство“ изработиха табло, което закачиха на входа на училището, с което показват, че търпението е в основата на всяко едно начинание.

25.03_10 25.03_5

видео (започва от 16 минута)

Под наслов „Нашето образование и професията ни – успешен старт в живота“ премина Регионалното състезание „Най-добър млад готвач, сервитьор, хлебар, сладкар, барман“, проведено на 16-17.03.2013г. в гр.Велинград.

16_03_2013_1 16_03_2013_2

НА 23.02.2013г. В ПГТЛП “ Гоце Делчев“- БЛАГОЕВГРАД СЕ ПРОВЕДЕ ОБУЧИТЕЛЕН СЕМИНАР НА ТЕМА „КОЛОРИСТИКА“. ВОДЕЩ БЕ МАЙСТОР-ФРИЗЬОР ГЕРГАНА ТУМОВА, КОЯТО ДЕМОНСТРИРА ТЪНКОСТИТЕ ПРИ БОЯДИСВАНЕ НА КОСАТА. СЕМИНАРЪТ ЗАПОЧНА С ЛЕКЦИЯ ПО ТЕМАТА, КОЯТО ВКЛЮЧВАШЕ:

1. ДИАГНОСТИКА НА КОСАТА.

2. ИЗБОР НА БОЯ.

3. ТЕХНИКА НА НАНАСЯНЕ НА БОЯТА.

4. ПРОМЯНА НА ЦВЕТОВЕТЕ С РАЗЛИЧНИТЕ ВИДОВЕ БОИ.

ГОСТ НА СЕМИНАРА  БЕ И СТ.ЕКСПЕРТ ПО ПРОФЕСИОНАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ инж.ЖАНА ТЕХОВА ОТ РИО – БЛАГОЕВГРАД.

видео

Семинар на тема "Колористика"

Семинар на тема "Колористика"

Сименар на тема "Колористика"

Семинар на тема "Колористика"

                                     На 06 – 07.02.1013г. в ПГТЛП “ Гоце Делчев“- Благоевград се проведе състезанието

„Най-добър млад готвач“.

Участници от 11 г клас:

Отбор 1: Александра Чавдарова,Антоанета Улянова, Силвия Шупльова

Отбор 2: Йоана Асенова, Стоян Войнов, Васил Френгов

Отбор 3: Яна Божинова, Кирилка Евтимова, Соня Въгленова

Всеки отбор трябваше да приготви:  Салата, основно ястие и десерт.

Необходимо изискване при подготовката на състезанието е едно от ястията да бъде от българската национална кухня.

В края на състезанието всеки отбор направи кратка презентация на английски и на български език на приготвените ястия.

Всички участници се представиха отлично.

В края на деня журито, с малки забележки, обяви отбора победител: – Отбор №2

 

Участници от 12 г клас:

Отбор А: Ивайло Софкин, Петър Гяурски

Отбор Б: Илиян Ивов, Милен Лазарски

Отбор В: Радослав Стаменов, Денис Станков, Валентинва Шупльова

Всеки отбор трябваше да приготви:  Предястие, основно ястие и десерт.

Предястие: Зимна крем супа, Крем супа от моркови или Тиквена крем супа.

Основно ястие: Пиле по аржентински, Пиле в портокалов сос или Пилешки рулца в бекон.

Десерт: Крем-брюле, Крем-брюле-портокалов или Леко брюле.

Необходимо изискване при подготовката на състезанието е едно от ястията да бъде от българската национална кухня.

В края на състезанието всеки отбор направи кратка презентация на български език на приготвените ястия.

Всички участници се представиха отлично.

В края на деня журито, с малки забележки, обяви отбора победител:

– Отбор А

На следващият етап от конкурса – Регионално състезание за „Най-добър млад готвач“, което ще се проведе във Велинград на 15-16.03.2013г., училището ще представи Петър Гяурски от 12 г клас.

Да му пожелаем успех!

 

Последни публикации